W połączeniu: blendowanie produktów dla maksymalnych benefitów

Łączenie produktów ze sobą może dać Twojej skórze jeszcze większe korzyści. Nie zawsze jednak wiemy jak zacząć. Formuła najnowszego produktu HydroPeptide – Firma-Bright 20% Vitamin C Booster opracowana jest tak, by idealnie współgrać z różnorodnymi produktami. Dowiedz się jak stworzyć perfekcyjną pielęgnację dla Twojej skóry.

Wyjątkowe koktajle do pielęgnacji każdego rodzaju cery

Unikatowe serum HydroPeptide Firma-Bright 20% Vitamin C Booster został zaprojektowany tak, by wzmocnić skuteczność produktów, których używasz w swoim codziennym rytuale pielęgnacyjnym. Firma-Bright zapewnia widoczną poprawę elastyczności, wyrównuje koloryt skóry i niweluje niedoskonałości. Serum zostało opracowane w oparciu o stabilną, lipofilną formę witaminy C – sól sodową fosforanu askorbylu. Dzięki zastosowaniu tej wyjątkowej preparat mimo wysokiego stężenia (20%) nie wywołuje podrażnień. Daje widoczny efekt rozjaśnienia i wyrównania kolorytu cery, a także wspomaga produkcję kolagenu.

Koktajl I: LumaPro+C + Firma-Bright

Idealny dla: ochrony i wyrównania kolorytu

Jeśli zależy Ci na rozjaśnieniu cery, użyj Firma-Bright wraz z LumąPro-C. To połączenie dwóch stałych form witaminy C, które skutecznie działają na przebarwiania. Oba produkty w swoim składzie mają także peptydy oraz antyoksydanty, które sprawią, że cera stanie się wyrównana oraz rozświetlona.

Koktajl II: Nimni Cream + Frima-Bright

Idealny dla: nocnej pielęgnacji skóry

Jeśli chcesz pobudzić produkcję kolagenu w skórze opatentowany kompleks Nimni połączony z pobudzającą kolagen 20% witaminą C  będzie idealnym rozwiązaniem. Ciesz się młodą i promienną cerą! Zauważysz poprawę elastyczności skóry, a retinol o przedłużonym uwalnianiu zawarty w koktajlu odbuduje strukturę komórek i znacząco poprawi teksturę skóry.

Koktajl III: Power Lift + Firma-Bright

Idealny dla: nawilżenia i liftingu

Ta kombinacja jest niezastąpiona w pielęgnacji skóry dojrzałej. Nie tylko stymuluje produkcję kolagenu i rozświetla przebarwienia, ale także odbudowuje barierę lipidową naskórka. Nawilżający krem Power Lift przywróci odpowiedni poziom nawodnienia i poprawi napięcie skóry. Wspomoże odbudowę struktur skóry, a antyoksydanty zawarte w Firma-Bright będą chronić przed wolnymi rodnikami spowalniając procesy starzenia.

Koktajl IV: Power Serum + Firma-Bright

Idealny dla: Kuracja anti-aging o super mocy

Te koktajl stanowi intensywną dawkę substancji przeciwstarzeniowych. Łączy w sobie moc witaminy C w wysokim stężeniu oraz peptydów stymulujących odnowę skóry i o działaniu botox like. Stanowi lekką w konsystencji, ale bogatą w składniki aktywne mieszankę odpowiednią dla każdego typu skóry. Daje nie tylko długotrwałe efekty regeneracyjne, ale również znacząco poprawia napięcie skóry już kilka minut bo zastosowaniu dzięki działaniu relaksacyjnemu.

Śledź Nas @Instagram