Epigenetyka – przyszłość w pielęgnacji skóry

Dowiedz się, w jaki sposób pielęgnacja skóry z wykorzystaniem nauki epigenetycznej może poprawić zdrowie i piękno Twojej skóry.

Produkty Gene-ius do pielęgnacji skóry

Wierzymy w produkty Gene-ius do pielęgnacji skóry, które są klinicznie sprawdzone i przyjemne w użytkowaniu. To dlatego wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia epigenetyki oraz własną wiedzę i doświadczenia sensoryczne tworząc zorientowane na rezultaty, luksusowe produkty do pielęgnacji skóry i profesjonalne zabiegi zapewniające doskonały wygląd i samopoczucie.

Naukowo Opracowane
Klinicznie Potwierdzone
Ekskluzywne Doznania

Nauka

Czym jest epigenetyka?

To od naszych genów zależy, jak wyglądamy i jak starzeje się nasza skóra. Jednak to nie wszystko. Dzięki epigenetyce możemy wpływać na ekspresję genów zasadniczo aktywując te, które stymulują komórki do zdrowego rozwoju, a dezaktywując te, które działają przeciwnie. Brzmi jak czarna magia?
To może przykład….

Epigenetyka w akcji

Na przykład, nasz główny genetyk, dr Neal Kitchen oraz jego IDENTYCZNY brat bliźniak, Dale mają takie samo DNA, ale nie wyglądają tak samo. Dlaczego? Epigenetyka, czynniki środowiskowe, które swój początek mają w macicy dawały sygnały ich genom, aby te wyrażały się w inny sposób, czyniąc Neala około 8 cm niższym od brata. Neal zwykł mawiać, że Dale to ten wysoki, ale to z kolei to on jest tym przystojnym.

Epigenetyka a skóra

Epigenetyka zdecydowanie ma zastosowanie w przypadku genów kontrolujących komórki skóry. Zespół genetyków z HydroPeptide tworzy produkty zawierające składniki, takie jak peptydy, mające ogromny wpływ na ekspresję genów, które odpowiadają za zdrowie i piękny wygląd komórek skóry.

Chwileczkę! A co z peptydami?

Jak wskazuje nasza nazwa, w produktach stosujemy mnóstwo peptydów. To właśnie peptydy i ich niesamowicie korzystne działanie na skórę zainspirowały nas do zapoczątkowania produkcji kosmetyków. Uwielbiamy peptydy, bo są jednym z najskuteczniejszych narzędzi epigenetycznych do pielęgnacji skóry. Naszą misją jest dostarczenie Wam wszystkich  innowacyjnych, klinicznie sprawdzonych preparatów, spełniających najwyższe standardy jakości.

Doznania Sensoryczne

Śledź Nas @Instagram