Kariera w HydroPeptide!

Opracowane Naukowo, Potwierdzone Klinicznie, Źródło Luskusowych Doznań – Takie są produkty HydroPeptide.

A my jesteśmy dumni, że możemy współtworzyć świat tej wspaniałej amerykańskiej marki kosmeceutyków peptydowych. Każdy z naszych pracowników to niepowtarzalna osobowość, głowa pełna pomysłów i osoba pełna pozytywnej energii. Razem tworzymy zespół profesjonalistów oddanych wspólnej pasji – zapewnieniu naszym klientom i partnerom najlepszej na rynku pielęgnacji dbającej o nawet najbardziej wymagające potrzeby skóry.

HydroPeptide to nasza odpowiedź na wspólny sukces.

Jeżeli:

  • Tak jak my uwielbiasz kosmetykę zaawansowaną
  • Jesteś ekspertem do spraw pielęgnacji skóry
  • Jesteś człowiekiem otwartym na innych ludzi
  • Masz doświadczenie w pracy z klientem w gabinecie kosmetologicznym lub klinice medycyny estetycznej,
  • Chcesz pracować z produktami, które przynoszą natychmiastowe rezultaty

Razem z nami kreuj wizerunek jednej z najlepszych marek profesjonalnych kosmeceutyków w Polsce! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

Marka HydroPeptide poszukuje do swojego zespołu Szkoleniowca – Kosmetologa – Opiekuna klienta na region Północny oraz region Polski centralnej.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie długoterminowych relacji z kosmetologami oraz lekarzami w celu budowania pozycji marki HydroPeptide na rynku polskim.
  • Pozyskiwanie nowych klientów i współpracę z nimi w zakresie sprzedaży, szkoleń i promocji kosmetyków profesjonalnych i do odsprzedaży
  • Realizację planów sprzedaży,
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów w salonach kosmetycznych, SPA, klinikach medycyny estetycznej.
  • Promocja marki Hydropeptide.
  • Wykonywanie pokazowych zabiegów na produktach marki Hydropeptide.
  • Uczestnictwo w imprezach targowych oraz imprezach promujących markę.

Wymagania:

  • Wykształcenie kosmetologiczne i doświadczenie w zawodzie kosmetyczki/kosmetologa: min. 2 lata – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy szkoleniowca/trenera w branży kosmetyki profesjonalnej: min. 2 lata.
  • Doświadczenie w sprzedaży z rynku kosmetyki profesjonalnej: minimum 2 lata.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację.
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji produktów oraz wykonania zabiegów pokazowych.
  • Umiejętność obsługi Pakietu Microsoft Office, tworzenia prezentacji multimedialnych.
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Komunikatywność oraz umiejętności przekazywania wiedzy
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Elastyczność, dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność
  • Mile widziana nienaganna prezencja i zmysł estetyczny.
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, prężnie funkcjonującej firmie
  • Umowę na pełny etat lub na umowę współpracy
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Jeśli interesuje Cię stanowisko pracy, na które aktualnie nie prowadzimy rekrutacji ale uważasz, że chcesz pracować z nami w świecie HydroPeptide, wyślij nam swoje CV na adres e-mail: [email protected], wpisując w temacie: “Wolna Aplikacja…”. Chętnie zapoznamy się z Twoją aplikacją. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Śledź Nas @Instagram